X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Epik Sunucum: İnternet ve Bilişim Hizmetleri

İnternet ve bilişim hizmetleri, gerek kurumsal yapılar gerekse de bireysel kullanıcıların hedeflerine ulaşabilmesi önemli hale gelmiştir. Dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak ve çağın gerisinde kalmamak için bahsedilen hizmetlerin sorunsuz bir şekilde alınması gerekir. Türkiye’nin lider hosting ve domain markası olan Epik Sunucum, sizlere web hosting ve alan adı başta olmak üzere bu alanda önemli çözümler sunmakta ve ihtiyaçlarınızı etkili olarak karşılamaktadır.

Günümüzde aklınıza gelen bütün işlemlerin artık internet üzerinden online bir şekilde yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. İnsanlar, başta alışveriş olmak üzere hemen her ihtiyaçları için internete yönelmektedir. Böylesine bir durum, sizin de internette varlık göstermenizi adeta zorunlu kılar. Epik Sunucum, bu noktada sizlere alan adı (domain) ve hosting gibi temel hizmetleri uluslararası kalite standartlarına uygun olarak sağlar.

Alan Adı ve Hosting Hizmetleri: Sorunsuz Bir Deneyime Hazır Mısınız?

Kesintisiz ve sorunsuz bir deneyim için tercih edeceğiniz sunucuların yeterliliği son derece önemlidir. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyim ile internet siteniz veya oyunlarınız için uygun yeterlilikteki sunucuları sağlıyoruz. İhtiyacınıza göre web hosting, VDS/VPS sanal sunucular arasından uygun olan seçeneği tercih etmenize imkan veriyoruz.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesini korumak ve daha da arttırmak için teknik altyapımızı sürekli geliştiriyoruz. Bu alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeniliklere hızlı bir şekilde ayak uyduruyoruz. Türkiye’nin lider hosting ve domain markası olan Epik Sunucum ile hedeflerinize daha hızlı ve sorunsuz olarak ulaşacaksınız.

Kesintisiz Hizmet: 7/24 Müşteri Desteği

Bu alanda sağlanan hizmetlerde bir süreklilik durumu vardır. Eğer bu süreklilik konusuna gerekli önem verilmezse sorunların çıkması kaçınılmaz olacaktır. Firma olarak böyle olumsuzlukları engellemek için 7/24 sizlere destek veriyor ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Müşteri destek ekibimiz, sizden gelen talepleri hızlı bir şekilde ilgili birimlere aktarıyor ve gerekli işlemler hızlı bir şekilde yapılıyor. Böylece kesintisiz bir şekilde hizmet almaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Epik Sunucum olarak sizlere yüksek kaliteli hizmeti, uygun fiyata verme prensibi ile yola çıktık. Ucuz alan adı, düşük maliyetli web hosting ve benzeri hizmetlerimiz bunun en önemli işareti. Ayrıca firma olarak sizlere grafik tasarım alanında da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Powered by WISECP
Top